NABÍDKA PRO FIRMY

Firemní akce, školení, teambuilding...

SPECIALNÍ NABÍDKA PRO FIRMY

Na míru Vám vytvoříme balíčky pro Vaše zaměstnance. Zařídíme pro Vás a Vaši firmu zázemí na teambuilding či meetingy. Veškeré Vaše potřeby a požadavky řešíme individuálně. Chceme, aby Vaše akce byla pro Vás příjemným zážitkem a naše Rekreační středisko místem, kam se budete rádi vracet.

Firemní akce a školení na míru

Rekreační středisko Vítkovice nabízí příjemné prostředí pro konání firemních akcí. Firemní akce lze pořádat formou prezentačních nebo školicích akcí. Rekreační středisko Vítkovice je také místo, kde lze strávit v rámci firemní akce velice příjemný večer nebo zajímavé odpoledne při sportovní zábavě. Pokud hledáte prostory pro pořádání školení, přednášky, konference či firemní setkání pro zaměstnance, právě jste nalezli správné místo. Pro pořádání firemních akcí poskytujeme zasedací místnost i ubytování. V rámci firemní akce můžete využít nejen příjemné prostředí naší kuchyně s nabídku zajímavých specialit, připravíme pro Vás jakékoliv menu, raut či slavnostní tabuli. Máte-li zájem, sestavíme Vám nabídku podle Vašich požadavků nebo můžete k sestavení menu využít naší fantazii.

Balíčky pro vaše zaměstnance

Před rekreačním střediskem se nachází bezplatné parkoviště vyhrazené pro naše hosty. Kontaktovat nás můžete přes e-mail: recepce@rsvitkovice.cz nebo telefonicky na +420777002249. Pro vyřízení rezervace nás kontaktujte a sdělte nám své požadavky. Lze platit v hotovosti nebo kartou Mastercard, bezkontaktní platbou a kartou VISA. Hledáte místo pro svou nezapomenutelnou oslavu? Nabízíme Vám možnost využít naše jedinečné prostory. Naše prostory lze využívat pro nejrůznější typy akcí, oslav nebo svateb. Rádi Vám se vším pomůžeme nebo celou akci zařídíme za Vás. Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku.

Pan vedoucí je vynikající kuchař, doporučujeme navštívit toto rekreační středisko.
Jana Dolezilková
Recenze GOOGLE